Masáž rukou a paží

Masáž rukou a paží je prováděná na celé délce paží od konečků prstů po ramena. Masáž rukou a paží uvolňuje bolavé namožené ruce a uvolňuje kloubní spojení v pažích, rukou a prstech. Masáž rukou a paží zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, také velmi příjemně prohřívá ruce, dlaně a pomáhá odplavování odpadních látek pryč z těla.

Nechte si provést masáž rukou a paží, jedná se o poměrně časově nenáročnou proceduru, kterou zvládnete i během polední pauzy a uvidíte, že Vám bude masáž rukou a paží velmi příjemná a naplní Vás znovu toliko potřebnou energií. Zejména u úředníků a podobných profesí, kde jsou ruce a paže v presu a přitom ne v dostatečné činnosti pomáhá masáž rukou a paží navrátit dostatečný přítok krve do celých rukou a paží a dostatečně prokrvené tkáně jsou živé tkáně. Sami si můžete ověřit, že když budete delší dobu používat myš u PC, tak budete mít tu ruku celkem studenou a to nedělá dobře tkáním ani kloubům a šlachám, masáž rukou a paží toto velmi dobře řeší. Masáž rukou a paží dokonce pomáhá zamezit vzniku zánětu karpálního tunelu, což je nemoc, právě dosti spojená s prací na PC (počítači). Tato nemoc je dosti bolestivá a často končí nepříjemným chirurgickým zákrokem, který Vás kromě bolesti na delší dobu pracovně vyřadí a masáž rukou a paží tomuto předchází.

Kontraindikace, neboli, kdy se masáž rukou a paží nesmí provádět je:zánětlivá onemocnění, nádory, čerstvé rány a jizvy po zraněních a operacích, vše spolu můžeme samozřejmě konzultovat.

Přijďte si nechat aplikovat masáž rukou a paží, tato bývá dosti často spojena s jinou větší masáží jako bonus zdarma, sledujte naše novinky a dozvíte se více!
Kontraindikace: zánětlivá onemocnění, nádory, čerstvé rány a jizvy