Napsali jste mi

Vážené klientky a klienti,
Děkuji všem,kteří jste mi dosud psali na mé REFERENCE.

Pište Vaše příspěvky na olinka.moje@seznam.cz

Prosim o pripsani Jména a Přijmení.

Přeji Vám všem krásné dny plné pohody a ať slunce svítí na Vaše úsilí.

 

Chalupná Renata

Chtěla bych poděkovat Olince za úžasnou úlevu od bolesti zad.
Trpěla jsem velkými bolestmi zad a od té doby co chodím k p. Vančatové se můj stav velmi zlepšil, má zlaté ruce.
Nyní chodím na masáže s baňkami , můžu vřele všem doporučit.
Je pravda , že po první masáži jsem se cítila 2 dny unavená ,ospalá , jako zmlácená a stav bych přirovnala k nastydnutí bez teploty. Za dva dny se mi ale ulevilo a cítila jsem velké zlepšení od bolesti zad, modřinky , které máte na těle po masáži je zcela normální. Tento stav vzniká tím , že se vám detoxikuje tělo.
Druhá masáž už proběhla s menšími modřinkami a menší únavou po masáži. Třetí masáž byla naprosto bez jakýchkoliv problémů.
Chodím na masáže s baňkami velmi ráda , jelikož cítím velkou úlevu a bolesti.

 

Marcela Žurková | 18.3.2013

Dobrý den pani Vančatová,chtěla bych Vám moc poděkovat za krásné chvíle strávené u Vás,jak na masážích,tak i na pedikůře.Jsem moc ráda,že jsem k Vám začala chodit od minulého roku. Jak víte,byla jsem na tom zdravotně i psychicky dost špatně, ale díky lymfatickým masážím se mi náramně zlepšil zdravotní stav. Samozřejmě jsem musela vyzkoušet také medovou detoxikační masáž,masáž obličeje lávovými kameny aj. Všechny jsou úžasné a vždyky se k Vám moc těším a odcházím od Vás,jako znovu zrozená.Všechny masáže vřele doporučuji všem svým známým a samozřejmě jsem zapojila i svou rodinu,která je také velice s Váma spokojená. Máte zlaté ručičky i srdíčko !!!! Kdykoliv jsem měla nějaký problém,tak jste mi ho pomohla vyřešit.Ještě jednou moc děkuji a těším se na další návštěvu Žurková.

 

Renáta Vostarková | 16.08.2012

Dobrý den paní Vančatová,,

stačilo by pár slov VAŠE RUCE JSOU ZE ZLATA!!!!!!!

Prošla jsem si co se týče masáží už hodně rukama,ale nikdy jsem nepocítila takovou úlevu jako po Vašich masážích.Vaše profesionalita je cítit v každém hmatu,Vaše slova působí jak kila energie do těla.Jste člověk na správném místě!!!!!!

JSEM NESKUTEČNĚ RÁDA,ŽE JSEM VYUŽILA VAŠICH NABÍZENÝCH SLUŽEB A MŮŽU BÝT VAŠÍ STÁLOU A NEUVĚŘITELNĚ SPOKOJENOU KLIENTKOU.

KAŽDÉMU MŮŽU JEN DOPORUČIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PŘEJI VÁM HODNĚ SIL DO VAŠÍ ÚSPĚŠNÉ PRAXE A SAMÉ SPOKOJENÉ KLIENTKY A KLIENTY.
RENÁTA V.

Vlasta Klimešová | 24.09.2012

Dobrý den, Olinko, připojuji se též k předešlému , kladnému hodnocení Vašich zákaznic. Velmi se mi líbí Vaše webové stránky. Byly vytvořeny přehledně a s vysokou dávkou estetiky. A pokud jde o Vaší práci a přístup k zákaznicím, musím říci, to nemá chybu.
Olinko, velká spokojenost.

 

Alena Moulisová | 05.01.2012

Dobrý den paní Vančatová, zdravím Vás a moc chválím Vaše e.mailové stránky, jsou moc pěkné a je toho zde moc na výběr, takže si myslím, že člověka, který třeba ještě na žádné masáži nebyl a třeba i jo moc upoutají, protože jsou moc přitažlivě psané a každý i laik je pochopí.

 

 

Veronika Matějková | 03.01.2012

Opravdu krásné stránky, a už se zase moc moc těším na masáž zad šikulko 🙂

Dagmar Petrová | 12.07.2012

Dobrý den paní Vančatová,
Vaše zdejší stránky jsou stejně tak pěkné jako jsou příjemné Vaše masáže. Už se těším, až se opět objednám a vylepšíte mi nejenom tělesnou schránku, ale i náladu. Přeji Vám hezké dny a všem spokojeným zákaznicím pohodu v srdci. Dáša Petrová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *